Skip to main content

Hakkımızda

Makine Otomasyonu sektöründe hizmet veren firmamız, uzmanı olduğumuz sektörlerde (Termoform, Plastik Şişirme, Plastik Enjeksiyon, Plastik Ambalaj, Ekstruder Hatları, Bebek Bezi Hatları, Islak Mendil Hatları, Rotary Dolum Makineleri, Etiketleme Makineleri, Hidrolik Pres Uygulamaları, Ürün Alma Robotları, Emprime Baskı vb.) hizmet vermektedir.

Uzmanı olduğumuz sektörlerin dışında spesifik ihtiyaçlara da yetkin personelimizle sıkıntısız hizmet verme gayretindeyiz. Müşterilerimize en uygun ve en hızlı çözümleri sunabilmek için kullanılan ekipmanların birçoğunu stoğumuzda barındırarak kesintisiz hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Firmamız; otomasyon yazılımı, pano ve saha elektrik montajıyla birlikte anahtar teslim hizmetler sunmaktadır. Bütün bu hizmetleri gerçekleştirirken müşteri bazlı çalışarak müşterilerin gizlilik ve mahremiyetini en üst seviyede tutup bizle paylaşılan ya da edinilen knowhow’ı titizlik içerisinde korumaktayız. Müşterilerimizin Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarında yanlarında olup gelişen teknolojileri sıkıca takip ederek sektörün en ileri teknoloji ürünleriyle çalışmalarını sağlamaktayız.

Politikamız

Müşteri memnuniyetini en ön sırada tutarak gelişen otomasyon ihtiyaçlarını iyi bir şekilde analiz edip yenilikçi fikirler ve rekabetçi fiyatlarla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Yaptığımız her makinede katma değerli bir mühendislik anlayışı içerisinde önce müşterilerimizin sonra ülkemizin kalkınmasında üzerimize düşen tüm vazifeleri yerine getirme gayretindeyiz.