Skip to main content

B&R halihazırda ABB bünyesinde olup 35 yıldan uzun bir süredir endüstriyel otomasyon sektöründe hizmet veren Avusturya menşeili sektörün lider firmalarındandır.

Powerlink haberleşme teknolojisini kullanmaktadır. Çok çeşitli ürün gamı ile hemen hemen her işe evet diyebilecek yapısıyla sektörde hizmetine devam etmektedir.

Kendrion Kuhnke Automation Endüstriyel Kontrol Sistemlerinin genel merkezi Malente’de (Almanya) yer almaktadır.Ethercat haberleşme teknolojisini kullanmaktadır.

Türkiye pazarında hızla yerini kazanmış kaliteli ve zengin ürün gamıyla hizmetine devam etmektedir.

Kollmorgen menşei Amerika olan 100 küsür senedir neredeyse her türlü hareket zorluğunun üstesinden gelmek için endüstrinin yüksek performanslı, güvenilir motorlarını, sürücülerini, doğrusal aktüatörlerini ve otomasyon platformalarını Ethercat alt yapısıyla sunmaktadır.

ABB Grubu, Türkiye’nin en önemli elektrifikasyon projelerinde ve sanayi tesislerinde başrol üstlenmiştir. ABB Türkiye; İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana’da bulunan yerel üretim tesisleri ve ofis alanında yaklaşık 600 çalışanı ile 70’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

1965’ten bu yana Dünya’nın farklı ülkelerinde ABB Türkiye’den tedarik edilmiş binlerce ürün; yüksek performans ve güvenilir, kesintisiz enerji sağlamaktadır.

Beijer Electronics İsveç’te  1981 yılında kuruldu.Son 40 yılda şirket uluslararası alanda büyümüş ve Avrupa, Asya ve Amerika’da temsil edilmektedir. Dokunmatik hassasiyeti,ürün sağlamlığı ve kalitesi açısından otomasyon sektörünün ileri gelen operatör panel markalarındandır.